Колискова для ворога: «Настя пройшла війну, а війна - крізь Настю. Це зазвичай робить в людині пустку» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Колискова для  ворога: «Настя пройшла війну, а війна - крізь Настю. Це зазвичай робить в людині пустку»

Вона не стільки співає, скільки кричить співом. Бо їй є, про що кричати.

Фото з відкритих джерел

Колискова для ворога: «Настя пройшла війну, а війна - крізь Настю. Це зазвичай робить в людині пустку»

Якщо людина талановита, то заповнює цю пустку творчістю

Стасік представила кліп на нову пісню «Колискова для ворога». Анастасія Шевченко (Стасік), ветеранка війни на Сході та акторка театру «Дах».

«У глибині душі я відчуваю жалість до ворогів. Коли бачиш, як люди приходять помирати в чужу країну – розумієш, як погано їм живеться у своїй» – розповідає Стасік про пісню «Колискова для ворога».

"Настя - дуже талановита, пише на своїй  сторінці  у Фейсбук Дмитро Чекалкін. - Вона не стільки співає, скільки кричить співом. Бо їй є, про що кричати.

Тут вона кричить колискову. Зараз буває і так.

Ця колискова присвячена тим людям, через яких тисячі з нас - студентів, електриків, істориків, математиків, співаків та айтішників - змушені були стати вояками.

Ця колискова присвячена тим людям, через яких тисячі з нас - студентів, електриків, істориків, математиків, співаків та айтішників - змушені були стати вояками.

Це колискова для окупанта. Це закляття, сплести яке вартувало більше, ніж багато хто зміг би винести.

Її не дуже легко слухати.

Але все одно ми вважаємо, що її треба розповсюдити так, як лист щастя - щоб гуляло мережею ще роками. Щоб вскукареки “мизамірців” сягнули обрію, а окупантів підняло, гепнуло та трішки приголомшило.

Ви маєте змогу зробити це реальністю. Поділіться цим відео.

Cherkaieva:
- Це закляття над будь-яким ворогом, хто прийде до нас із мечем. Спи в землі, вороженьку. Амінь."