Цими вихідними у Львові стартує Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев — 2019» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.35 € 32.31
 Цими вихідними у Львові стартує Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев — 2019»

Традиційно фестиваль відкриється урочистою карнавальною ходою (початок 28 вересня о 16:00).

lviv.depo.ua

Цими вихідними у Львові стартує Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев — 2019»

З 28 вересня по 6 жовтня у Львові відбуватиметься міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев — 2019", на якому театри з різних країн світу презентуватимуть свої вистави

Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення організаторів.

Оскільки цей фестиваль є ювілейним — 30 років, на фестивалі будуть поєднані сценічні та вуличні театри. Впродовж дев’яти днів львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватись неймовірним мистецьким дійством на площах Львова та в приміщеннях львівських театрів.

Оскільки цей фестиваль є ювілейним — 30 років, на фестивалі будуть поєднані сценічні та вуличні театри.

"На 30-й фестиваль ми підготували 25 різних заходів, які будуть відбуватися впродовж 9 днів. Це будуть вистави на вулиці і в театрах, лекції, конференція-семінар та круглий стіл.

- На цьогорічному „Золотому леві" будуть показані постановки тільки тих режисерів, які брали у ньому участь понад 10 разів. Глядачі побачать вистави з Києва, Грузії, Польщі і, звісно ж, постановки львівських театрів. Гості приїжджають з 18 країн світу. Рекомендуємо всім стежити за рекламою, нашою програмою та вже обирати ті події, які бажають відвідати", — розповів директор міжнародного театрального фестивалю "Золотий лев-2019" Ярослав Федоришин.

Традиційно фестиваль відкриється урочистою карнавальною ходою (початок 28 вересня о 16:00). Цей фестиваль буде вперше об’єднаний за жанрами вулиці і сцени, будуть привезені останні прем’єри відомих режисерів, формування яких, як митців відбувалися саме на цьому фестивалі. Зокрема це Єжи Зонь (Польща), Атіла Віднянський (Угорщина), Автанділ Варсімашвілі (Грузія), Якуб Видрал (Чехія), Станіслав Мойсеєв (Україна), Дмитро Богомазов (Україна) та інші.