З ремонтом очисних у Камені-Каширському почекають - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.09 € 30.69
З ремонтом очисних у Камені-Каширському почекають

Кошти перенаправлять на важливіше.

ФОТО з вільних джерел

З ремонтом очисних у Камені-Каширському почекають

Депутати міської ради внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік

Вони прийняли рішення перенаправити кошти, які виділялися на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт очисних споруд, на проведення ремонтів на інших об’єктах.

Так, зокрема, 36 тисяч гривень спрямували на поточний ремонт вулиці В.Савчука. Ще майже 25 тисяч гривень на ремонт господарсько-фекальної каналізації по вул. Пушкіна.

Прийняли рішення перенаправити кошти, які виділялися на виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт очисних споруд, на проведення ремонтів на інших об’єктах.

Запланували виготовити детальний план території розташування земельної ділянки для будівництва станції технічного обслуговування у Камені-Каширському по вул. Ватутіна, а також провести топогеозедичні вишукування по вул. 1 Травня. Для цього із бюджету виділили 8 тисяч гривень та 9,8 тисячі відповідно.

Окрім того, колегіальний орган вирішив кошти в сумі 20 тисяч гривень, що виділялися на капітальне будівництво вул. Торгова, спрямувати на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельні ділянки, які планують виставляти на аукціон.