В Цумані створять туристичний маршрут - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.60 € 27.12
В Цумані створять туристичний маршрут

Працівники Цуманської ОТГ зустрілися із консультантом проекту Ольгою Шарутою.

agrovolyn.gov.ua

В Цумані створять туристичний маршрут

Робота в рамках проекту «Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області» продовжується

Нагадаємо, що нещодавно делегація з Волині відвідала Польщу, де ознайомилася із організацією туристичних маршрутів та вивчала досвід надання агротуристичних послуг, інформує Департамент агропромислового розвитку Волинської  ОДА.

Нещодавно працівники Цуманської ОТГ зустрілися із консультантом проекту Ольгою Шарутою, щоб обговорити можливості створення туристичного маршруту на території громади.

Під час зустрічі розглянули можливості залучення до маршрутів Чортового болота Цуманської  пущі, музею лісу та музею партизанської слави, які знаходяться на території  громади.  

Під час зустрічі розглянули можливості залучення до маршрутів Чортового болота Цуманської  пущі, музею лісу та музею партизанської слави, які знаходяться на території  громади. А також, продумали цікаві квести, майстер класи та завдання для дітей, врахували елементи гастрономічного туризму та дегустацій.

Туристичний маршрут планують розробити у кількох варіантах для людей різних вікових категорій