Як справи Майдану опинилися у поплічника Януковича?! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.76 € 33.41
Як справи Майдану опинилися у поплічника Януковича?!

Андрій Портнов.

Радіо Свобода

Як справи Майдану опинилися у поплічника Януковича?!

Колишній керівник у справах Майдану Сергій Горбатюк зробив шокуюче припущення

Він каже, що його експідлеглий Микола Ніколаєв разом із  колишнім главою Адміністрації Віктора Януковича  Андрієм Портновим могли викрасти матеріали розслідування про вбивства співробітників міліції на Майдані, пише Українська правда. Зі слів Горбатюка випливає, що  вони це зробили, аби підставити  його. «Думаю, це зроблено не просто так, а саме для залякування мене у зв’язку з моїми останніми заявами про перешкоджання та блокування розслідування стосовно екс- і діючих високопосадовців», - сказав Горбатюк «Українській правді».

Сергій Горбатюк.
Сергій Горбатюк.

 Зазначимо, що раніше Портнов написав чергову заяву у Державне бюро розслідувань, в якій стверджував, що Горбатюк викрав два томи кримінальної справи, а… «ми їх знайшли». Де і як саме, не сказав. «Чекаємо докладного слідства, хто напоумив головного слідчого Майдану втратити докази масових вбивств співробітників міліції», - заявив Портнов.

Раніше Портнов написав чергову заяву у Державне бюро розслідувань, в якій стверджував, що Горбатюк викрав два томи кримінальної справи, а… «ми їх знайшли». Де і як саме, не сказав.

Тим часом Сергій Горбатюк звинувачує Андрія Портнова у завідомо неправдивому повідомленні.  «ДБР… мало б з’ясувати, звідки у Портнова ці матеріали (кримінальні провадження на дорозі не валяються), і перевірити версію про організацію саме ним викрадення матеріалів провадження», - заявив Горбатюк. Він нагадав, що з початку 2018 року неодноразово подавав стосовно свого підлеглого Миколи Ніколаєва скарги «про притягнення його до відповідальності за підозрою у зливі інформації у цьому провадженні та інших порушеннях». Прокурора до відповідальності не притягнули.

Екскерівник Управління спецрозслідувань припускає, що частина матеріалів справи могла залишатися у Ніколаєва. Водночас, Горбатюк стверджує, що на момент його звільнення матеріали по вбивствах майданівців знаходились у приміщенні прокуратури, а не в нього.