У Володимирі-Волинському визначилися, хто безплатно відвідуватиме місцевий басейн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
У Володимирі-Волинському визначилися, хто безплатно відвідуватиме місцевий басейн

Плавання є найкориснішим з видів спорту

volodymyrrada.gov.ua

У Володимирі-Волинському визначилися, хто безплатно відвідуватиме місцевий басейн

У списку і сім'ї поранених чи загиблих в АТО

Володимир-Волинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» оприлюднив інформацію про пільгові категорії, яким дозволено не платити за басейн центру, інформує сайт міськради.

«Безкоштовно відвідують басейн діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час АТО,» -- інформує Центр фізздоров'я.

Окрім того, не платитимуть за абонемент учні загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл при проведенні оздоровлення згідно плану управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому, спортсмени, призери обласних та Всеукраїнських змагань, які представляли на цих змаганнях місто Володимир-Волинський.

Діти до 10 років відвідують басейн безкоштовно у супроводі батьків.

«Безкоштовно відвідують басейн діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час АТО», -- йдеться у повідомленні.