Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
Київське «Динамо» знову грає внічию 1:1 з «Копенгагеном» (відео)

І знову нічия 1:1!

Драматургія матчу нагадувала поєдинок у столиці України

«Копенгаген» (Копенгаген, Данія) – ​«Динамо» (Київ, Україна) – ​1:1 (0:1 – ​Єнс Стаге, 4 хв; 1:1 – ​Беньямін Вербич, 70 хв.)

Ліга Європи. Група В. 4 тур. 7 листопада 2019 року. Копенгаген (Данія). Стадіон «Паркен». Головний суддя Томаш Богнар (Угорщина).

​Київське «Динамо» вдруге грає внічию 1:1 з данським ​«Копенгагеном».

Як і в Києві, динамівці пропустили в столиці Данії у самісінькому дебюті поєдинку. Щоправда, цього разу не на другій, а таки на четвертій хвилині.

Щоправда, вже на 14-й хвилині гості могли і мали зрівнювати рахунок. Проте Віктор Циганков не зумів реалізувати пенальті, зароблений Олександром Караваєвим.

На щастя, у другому таймі – хоч і дещо пізніше порівняно з київським поєдинком – підопічні Олексія Михайличенка рахунок таки зрівняли. Відзначився Беньямін Вербич.

Рахунок 1:1 зберігся до фінального свистка угорського арбітра Томаша Богнара.

Відзначимо також, що «Динамо» починало (і закінчувало також) поєдинок відразу з дев'ятьма українцями у складі.

Дивимося огляд матчу:

В іншому матчі нашої групи швейцарський «Лугано» вдома розписав нічию 0:0 зі шведським «Мальме».

Турнірна таблиця групи В
М Команда І В Н П М О
1 «Копенгаген» 4 1 3 0 4–3 6
2 «Динамо» (Київ) 4 1 3 0 3–2 6
3 «Мальме» 4 1 2 1 3–3 5
4 «Лугано» 4 0 2 2 1–3 2

У наступному турі «Динамо» 28 листопада гратиме на виїзді з «Мальме». Перемога у цьому поєдинку достроково виводитиме киян в єврокубкову весну.

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.