Дні німецької культури у Луцьку завершилися концертом класичної музики - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
Дні німецької культури у Луцьку завершилися концертом класичної музики

Дні німецкої культури закінчились концертом класичної музики німецьких композиторів за участі учнів та викладачів музичних шкіл Луцька.

Луцька міська рада.

Дні німецької культури у Луцьку завершилися концертом класичної музики

З 25 жовтня до 8 листопада відбувалося багато цікавих подій у рамках проведення Днів німецької культури у Луцьку. Цьогоріч вони присвячені 30-річчю падіння Берлінської стіни

Розпочалися заходи відкриттям виставки художніх робіт учасників конкурсу «Будуємо мости, а не стіни». На ній було представлено 30-ть кращих робіт учнів дитячої художньої школи, творчих студій міста.

 

 У рамках Днів німецької культури у Луцьку відбувалися відкриті лекції з вивчення німецької мови, інтелектуальні вікторини, літературні вечори та інші заходи.

Учора ж, завершальним акордом заходів став концерт класичної музики німецьких композиторів за участі учнів та викладачів музичних шкіл Луцька. Твори Георга Фрідріха Генделя, Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга Ван Бетховена та Манфреда Шміца наповнили неперевершеним звучанням стіни Лютеранської кірхи.

Учора ж, завершальним акордом заходів став концерт класичної музики німецьких композиторів за участі учнів та викладачів музичних шкіл Луцька. Твори Георга Фрідріха Генделя, Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга Ван Бетховена та Манфреда Шміца наповнили неперевершеним звучанням стіни Лютеранської кірхи. Кожна нота проникала глибоко у серця та душі поціновувачів класичної музмики, які завітали на захід. Поряд із лучанами насолодитися неперевершеними творами класиків прийшли керівник відділу культури Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Києві Катаріна Шаупп-Карманн, заступник міського голови Ірина Чебелюк, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, керівник ГО Товариство німців Волині Ольга Тибор та лектор Німецької служби академічних обмінів СНУ імені Лесі Українки Андре Бьом.

Радник міського голови Ігор Поліщук подякував голові Волинського об'єднання церков євангельських християн-баптистів Ярославу Троцю та старшому пастору церкви «Дім Євангелія» Олександру Власюку за надану можливість провести такий особливий концерт у стінах Лютеранської кірхи.

 

 «Дякую усім, хто працював над Днями німецької культури у Луцьку. Було багато насичених подій. Вони пройшли цікаво і з користю для усіх, хто їх відвідав. Особливі слова подяки хочу висловити за сьогоднішній концерт викладачам та учням міських музичних шкіл. У нас дуже талановита молодь і ми у цьому сьогодні ще раз пересвідчилися.

Луцьк потребує більше концертів, де можна послухати класичну музику. Вона спонукає до роздумів про життя, високі цінності та Бога. Сподіваюсь, що ще не раз ми проведемо Дні німецької культури у Луцьку. Ми завжди готові організовувати цікаві події. Хочу подякувати Посольства Федеративної Республіки Німеччина у Києві за таку ініціативу і хороші події у нашому місті», - додав він.

Відділ інформаційної роботи міської ради.

Джерело: Відділ інформаційної роботи міської ради.