«Десна» втратила очки в поєдинку з СК «Дніпро-1»

Треба гол!

Чернігівський клуб продовжує перебувати в трійці лідерів

9 листопада в Чернігові «Десна» приймала «Дніпро-1» в рамках 14-го туру української Прем'єр-ліги.

Команда Олександра Рябоконя не зуміла обіграти одного з аутсайдерів УПЛ - 1:1, повідомляє УНІАН.

Перед перервою дніпряни вийшли вперед, коли Шаповал заштовхав м'яч у сітку після подачі з лівого флангу. На старті другого тайму «Десна» зрівняла рахунок: Хльобас опинився першим на добиванні після відскоку м'яча від правої штанги.

«Десна» набрала 27 очок і залишається на третьому місці в турнірній таблиці УПЛ. Дніпряни мають 12 очок і йдуть дев'ятими.

Найреальніший шанс вийти вперед був у «Десни» на 61-й хвилині - Фаворов пробивав зі штрафного у лівий нижній кут, але голкіпер Юрчук врятував гостей.

«Десна» - «Дніпро-1» - 1:1

Голи: Хльобас, 47 - Шаповал, 45+2.

«Десна»: Паст, Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Конопля, Огиря, Мостовий, Хльобас (Калітвінцев, 74), А. Фаворов, Картушов, Філіппов (Дегтярьов, 85)

«Дніпро-1»: Юрчук, Сафронов, Логінов, Гує, Шаповал, Загальський (Булеца, 67), Вакулко, Назаренко, Когут, Польовий, Куліш (Супряга, 63).