
Про нашого рудого мріють і у Мадриді...
Мадридський «Реал» уважно приглядається до Віктора Циганкова
Українець входить в список потенційних трансферів іспанського гранда
Півзахисник київського «Динамо» Віктор Циганков входить в список потенційних трансферів мадридського «Реала».
Про це повідомляє УНІАН з посиланням на портал DefensaCentral.
Півзахисник київського «Динамо» Віктор Циганков входить в список потенційних трансферів мадридського «Реала».
За інформацією джерела, скаути мадридського клубу давно стежили за успіхами 22-річного футболіста збірної України.
Крім того, «Динамо» нібито вже отримувало пропозицію від одного з європейських клубів у розмірі 20 мільйонів євро і відповіло відмовою.
Портал також повідомляє, що в послугах Циганкова зацікавлені клуби англійської Прем'єр-ліги, які можуть підняти ціну на гравця. В такому випадку «Реал» відмовиться від боротьби за вінгера киян.
У нинішньому сезоні Циганков провів за «Динамо» 21 матч, забив 5 голів і віддав 7 асистів. За збірну у кваліфікації Євро-2020 Віктор зіграв 7 матчів, забив 3 голи та віддав 1 асист.
Контракт Циганкова з клубом закінчується у 2023 році.
