В Україні реально заробляти 1000 доларів, а от безпеку держава гарантувати не може, – заступник генпрокурора в Луцьку (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
В Україні реально заробляти 1000 доларів, а от безпеку держава гарантувати не може, – заступник генпрокурора в Луцьку (Відео)

Віктор Чумак: «Нас б’ють з усіх боків, бо ніхто не може домовитися».

Волинь-нова

В Україні реально заробляти 1000 доларів, а от безпеку держава гарантувати не може, – заступник генпрокурора в Луцьку (Відео)

Посадовець приїжджав на Волинь, щоб представити нового прокурора області

Розповідаючи про реформи у відомстві, заступник генпрокурора, головний військовий прокурор Віктор Чумак заявив, що українці виїжджають на заробітки не так через гроші, як через потребу в безпеці. Змінити цю тенденцію має зокрема реформа прокуратури. Столичний гість розповів, що переатестація співробітників Генпрокуратури майже завершилася, на черзі – регіональні підрозділи.

Ніхто ніяких хабарів на верх не носить, справ не зливає, з центру жодних вказівок щодо цього не надходить.

«Правила дуже прості, але їх потрібно виконувати: ніхто ніяких хабарів на верх не носить, справ не зливає, з центру жодних вказівок щодо цього не надходить», – наголосив Віктор Чумак.

Новий прокурор області Тарас Безрукий висловив упевненність, що більшість його підлеглих порядні люди, які готові працювати чесно та результативно. 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.