Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
Меркушина, маючи величезну перевагу, завалила одиночну естафету в біатлоні і віддала «золото»

Настя і Артем замість «золотої» медалі отримали «дерев’яну»...

Фото dt.ua.

Сьогодні в шведському Остерсунді стартував перший етап Кубка світу довгоочікуваного біатлонного сезону 2019-2020

Честь України захищав дует у складі Анастасії Меркушиної і Артема Тищенка. На жаль, наші не змогли зачепитись за медаль, фінішувавши четвертими.

Хоча перший світ етап Анастасія Меркушина виграла, випередивши найближчого переслідувача – збірну Німеччини – на 6,5 секунди. Та й Артем Тищенко свою перевагу після лежки збільшив аж до 33,5 секунди! А після стійки передав Насті естафету, випереджаючи тих же німців на 28,5 секунди.

Третій етап Настя розпочала з промаху на лежці, але все одно мала перевагу у 28,1 секунди. Проте стійка виявилася просто жахливою для Мершиної: аж три додаткові кола.

І Артем Прима вийшов на дистанцію вже 6-им, програючи понад 1,02 хвилини. Артем вистачило на те, щоб фінішувати 4-ми.

На жаль, наші не змогли зачепитись на медаль, фінішувавши четвертими.

Шістка країн-лідерів одиночної змішаної естафети: 1-е місце – Швеція; 2-е місце – Німеччина; 3-є місце – Норвегія; 4-е місце – Україна; 5-е місце – Естонія ; 6-те місце – США.

Після фінішу Анастасія Меркушина розплакалася...

О 16:00 на UA:Першому пряма трансляція класичної змішаної естафети. За «синьо-жовтих» біжать: Віта Семеренко, Дарія Блашко, Артем Прима і Тарас Лесюк.