Російська пропагандистка Скабєєва поговорила по телефону із Зеленським (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.53 € 32.40
Російська пропагандистка Скабєєва поговорила по телефону із Зеленським (Відео)

Російська «журналістка»: «Росія – не агресор».

Фото inforesist.org.

Російська пропагандистка Скабєєва поговорила по телефону із Зеленським (Відео)

І назвала його «вельми приємною і тактовною людиною»

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва додзвонилася до президента Володимира Зеленського та запропонувала «поговорити», проте Зеленський після кількох речень поклав слухавку. Про це інформує «Українська правда» з посиланням на програму «60 минут».

«Ви зараз на гучному зв’язку. Я завжди перериваюсь, коли якийсь дзвінок, – сказав Володимир Зеленський.Тому що думаю, хіба мало у кого там що сталося і відбулося. І оскільки, як я розумію, що у вас нічого не сталося, не відбулося, ні з вашими близькими і рідними, я тоді вибачте продовжу спілкування зі своїми колегами».

І оскільки, як я розумію, що у вас нічого не сталося, не відбулося, ні з вашими близькими і рідними, я тоді вибачте продовжу спілкування зі своїми колегами.

Після того як український президент поклав слухавку, Скабєєва все одно назвала його «вельми приємною і тактовною людиною», підкресливши, що спілкувався він з нею російською, бо це його рідна мова. 

«Приводом» для дзвінка стала запланована на 9 грудня зустріч «нормандської четвірки».

Російська «журналістка» також запропонувала Зеленському інтерв’ю та попросила усвідомити, що «Росія – не агресор».

А тоді цікаво хто?