Курси НБУ $ 39.47 € 42.18
Романчук фінішував четвертим на чемпіонаті Європи з плавання

У фінальному запливі наш земляк на майже 15 секунд відстав від переможця

Суспільне

Рівнянин Михайло Романчук на дистанції 1500 метрів вільним стилем пропустив трійку призерів поперед себе. Нагадаємо, чемпіонат Європи проходить у шотландському Глазго

Учора, 6 грудня, у фінальному запливі наш земляк на майже 15 секунд відстав від переможця. Змагання відбуваються у 25-метровому басейні, інформує Суспільне.

До слова, Національний олімпійський комітет назвав найкращого спортсмена України минулого місяця. Ним став саме Михайло Романчук. Його тренера Петра Нагорного визнали найкращим тренером листопада.

Михайло Романчук на чемпіонатах Європи у попередні три роки здобув три золоті, одну срібну та три бронзові медалі.