«Варта на Банковій»: біля Офісу Президента ночуватимуть активісти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.72 € 27.21
«Варта на Банковій»: біля Офісу Президента ночуватимуть активісти

На площі активісти почали встановлювати намети.

Укрінформ

«Варта на Банковій»: біля Офісу Президента ночуватимуть активісти

Акція розпочалася з хвилини мовчання за загиблими на пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнес

 «Варта на Банковій» триватиме всю ніч і наступного дня - аж до завершення переговорів «Нормандської четвірки» у Париж, повідомляє «Укрінформ«. Учасники акції прийшли до ОП з державними та червоно-чорними прапорами, дехто приніс плакати з надписами «Ні - перемовинам з найманцями Путіна», «Геть від Москви» тощо.

Акція має стати запобіжником проти спроб влади піти «на повідку» в Росії. Коли ж з'являться новини із Франції 9 грудня.

На початку один зі спікерів оголосив, що проведення заходу погоджено з відповідними структурами і є законним, а його учасники відтепер чекатимуть під стінами ОП результатів перемовин у Парижі.

Раніше організатори зазначали, що біля ОП розгорнуть наметове містечко, а вночі для активістів у великому наметі триватимуть виступи бардів та лекції, перегляд фільмів тощо.

За задумом організаторів, така акція має стати запобіжником проти спроб влади піти «на повідку» в Росії. Коли ж з'являться новини із Франції 9 грудня, активісти будуть «діяти відповідно до рішень саміту».

Раніше партії «Європейська солідарність», «Голос» і ВО «Батьківщина» зробили спільну заяву щодо недопущення порушення національних інтересів України напередодні зустрічі в «нормандському форматі».

Як повідомлялося, раніше у неділю на майдані Незалежності відбулося віче, ініційоване з метою нагадати владі про «червоні лінії» напередодні зустрічі «Нормандської четвірки» - лідерів України, Росії, Франції та Німеччини, - яка відбудеться 9 грудня у Парижі.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що на цій зустрічі «зради» не буде, та закликав українців довіряти йому.