УПЦ МП піднесла в єпископи кримського священника-сепаратиста - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
УПЦ МП піднесла в єпископи кримського священника-сепаратиста

Єпископ УПЦ МП Каллінік, який має нагороду за відторгнення Криму від України.

Лівий берег.

УПЦ МП піднесла в єпископи кримського священника-сепаратиста

Українська православна церква Московського патріархату піднесла в єпископи кримського священника-сепаратиста архімандрита Каллініка (Чернишова)

Синод УПЦ МП ще в січні 2016 року постановив зробити Каллініка єпископом Бахчисарайським і вікарієм Сімферопольскокой єпархії. Місце наречення і хіротонії синод залишив на розсуд митрополита Онуфрія (Березовського).

За  даними російського богослова Андрія Кураєва, Каллінік став єпископом УПЦ МП 8 грудня 2019 року.

На сайті Херсонської єпархії УПЦ МП опубліковано фото з Ніжина, де Каллінік стоїть у ряді архієреїв Московського патріархату з панагією на грудях і жезлом у руці (відмітні знаки архієрея) та у фіолетовій мантії єпископа. 

Нагороджений медаллю окупаційної адміністрації Криму - «за захист Криму».

«Сьогодні в Московському патріархаті в Україні відбулася цілком таємна хіротонія - тобто піднесення в єпископи священика Каллініка (в миру - Костянтин Валерійович Чернишов) - відомого сепаратиста, колаборанта, який допомагав російським військам окупувати Крим 2014 року. Нагороджений медаллю окупаційної адміністрації Криму - «за захист Криму». Цього священника вибрали єпископом ще три роки тому, але 2016 року в Московському Патріархаті побоялися проводити хіротонію Каллініка, а сьогодні вже не бояться», - прокоментував подію журналіст, колишній прессекретар спікера Верховної Ради Андрій Ковальов.

Каллінік (Костянтин Чернишов) народився 1977 року в Євпаторії. Чернечий постриг з ім'ям Каллінік прийняв 2008 року, а 2013 року був піднесений до сану архімандрита.

 

 Згідно з даними сайту «Миротворець», брав активну участь в анексії Криму: проводив антиукраїнську агітацію, розмістив склад зброї для «самооборони Криму» на території храму Святого Пророка Іоанна Хрестителя в селі Уютне, настоятелем якого є. Від окупаційної влади Криму отримав медаль «За захист Криму».    

 

Джерело: Лівий берег.