Пожежа в Одесі: впізнано ще одну жертву – викладачку коледжу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.41 € 32.42
Пожежа в Одесі: впізнано ще одну жертву – викладачку коледжу

Наталія Третьякова була завідувачкою відділення правового спрямування коледжу.

УНН

Пожежа в Одесі: впізнано ще одну жертву – викладачку коледжу

Загибла Наталія Третьякова була завідувачкою відділення правового спрямування коледжу

Упізнано ще одну жертву пожежі, що сталася в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Про це повідомляє «Думская», пише УНН.

Як повідомила на сьогоднішній сесії міськради віце-мер Світлана Бедрега, це 48-річна викладачка коледжу Наталія Третьякова. За словами чиновниці, жінку впізнали родичі. Наталія Третьякова була завідувачкою відділення правового спрямування коледжу. Щодо інших жертв пожежі, то з ними все складніше. «Проводяться експертизи ДНК, без цього рідні відмовляються ховати своїх загиблих», - зазначила Бедрега. Як повідомляв УНІАН, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої становила 4 тис. кв. м. У цій будівлі розміщувалися 19 різних організацій, установ.

Наталія Третьякова була завідувачкою відділення правового спрямування коледжу.

Вже підтверджено загибель унаслідок пожежі 12 людей, постраждали понад 30 осіб. 4 осіб вважаються зниклими безвісти. За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Розглядаються три версії виникнення займання: підпал, аварійна робота електрообладнання та необережне поводження з вогнем. Готується підозра двом фігурантам. 10 грудня директору коледжу Любові Кочерзі оголосили про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).