Україна – одна з сорока наймогутніших держав світу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.85 € 27.33
Україна – одна з сорока наймогутніших держав світу

Ймовірно, така позиція пов'язана зокрема зі скандалом навколо стосунків українських та американських політиків.

Фото з відкритих джерел.

Україна – одна з сорока наймогутніших держав світу

Відповідний рейтинг опубліковано на сайті одного з найавторитетніших політичних видань США

Американський журнал U. S. News & World Report опублікував рейтинг найбільш могутніх країн світу за підсумками 2019 року, передає УНІАН.

Лідером рейтингу стали Сполучені Штати Америки. Друге місце укладачі рейтингу віддали Росії, третє – Китаю. Україні у списку відведене 39-е місце.

Перелік укладений аналітиками BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії. Ними враховано ряд факторів, серед яких економіка, військова міць, політичний вплив, лідерство у світі, а також членство та участь україни у міжнародних альянсах. Лідером рейтингу стали Сполучені Штати Америки. Друге місце укладачі рейтингу віддали Росії, третє – Китаю. У першій десятці також присутні Німеччина, Великобританія, Франція, Японія, Ізраїль, Саудівська Аравія та Південна Корея. Україні у списку відведене 39-е місце. Це вище, ніж Фінляндія, Греція, Оман, Казахстан, Польща, а також ряд інших країн, серед яких Португалія, Сербія, Чехія, Румунія, Угорщина, Болгарія, Хорватія і так далі. Зате вище автори переліку розмістили Люксембург, Білорусь, В'єтнам, Південну Африку, Єгипет, Катар, Пакистан, Ірак, Іран та інші держави.

Також U. S. News вважає, що найменше на світ в 2019 році впливали Словаччина, Словенія, а також країни Прибалтики. U. S. News & World Report – журнал, який веде свою історію з 1933 року. Його щомісячна аудиторія налічує десятки мільйонів унікальних відвідувачів, які дивляться сотні мільйонів статей.