Перемогу німців над бразильцями з рахунком 7:1 на ЧС-2014 назвали кращим матчем десятиліття (відео)

Європейці тоді таки епохально втерли носа латиноамериканцям...

Футбольним уболівальникам таки є що пригадати...

Портал FourFourTwo склав рейтинг 50 найкращих матчів десятиліття - з 2010-го по кінець 2019 року, інформує УНІАН.

Перше місце в рейтингу, який представлений на fourfourtwo.com, посів матч 1/2 фіналу чемпіонату світу-2014 між збірними Бразилії та Німеччини, який завершився розгромною перемогою німців з рахунком 7:1.

На другому місці розташувався матч чемпіонату Англії 2011-2012 між «Манчестер Сіті» та «Куїнз Парк Рейнджерс». У тій зустрічі «городяни» ледь не втратили чемпіонський титул. На 90-й хвилині матчу «Сіті» програвав з рахунком 1:2, але за п'ять доданих до другого тайму хвилин вирвав перемогу і став чемпіоном.

На третьому місці в рейтингу - матч іспанської Ла Ліги сезону 2010-2011, в якому «Барселона» з рахунком 5:0 знищила «Реал», захопивши лідерство в турнірі.