12-річний танцівник став претендентом в збірну України на Олімпійські ігри - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.33 € 30.73
12-річний танцівник став претендентом в збірну України на Олімпійські ігри

Кандидатами до збірної потрапили лише 8 учасників, три з яких є полтавцями.

zmist.pl.ua

12-річний танцівник став претендентом в збірну України на Олімпійські ігри

Георгій Людвик з Полтави переміг на всеукраїнському чемпіонаті з брейкінг спорту в Харкові, тим самим став першим претендентом до юнацьких Олімпійських ігор, які відбудуться в Африці

Хлопець брав участь у чемпіонаті в віковій категорії дітей від 11 до 15 років. Як розповідає тренер хлопця Тимур Тураєв, засновник студії Bro Dance Centre, він став потенційним кандидатом в збірну України завдяки перемозі у чемпіонаті, йдеться на сайті zmist.pl.ua.

«Він є претендентом до збірної, тому що він має найбільшу кількість балів. Наприклад, як у футболі: ви заробляєте бали протягом року і хто має найбільшу кількість, той їде представляти збірну країни», - розповів тренер.

Брейкінг має велику кількість спортивних, акробатичних і силових елементів, і тому цей цікавий вид танців прирівняли до виду спорту й у 2018 році, вперше провели олімпіаду з брейкінгу.

Чемпіонат проходив від Федерації брейкінгу України. На ньому виступали діти з усієї країни, але кандидатами до збірної потрапили лише 8 учасників, три з яких є полтавцями.

Володимир Данілов (8 місце у категорії: діти з 11 до 16 років);

Ангеліна Тимошенко (8 місце у категорії: дівчата з 16 до 18 років);

Демід Жалій (8 місце у категорії: хлопці з 16 до 18 років).

Як зазначає Тимур Тураєв, брейкінг має велику кількість спортивних, акробатичних і силових елементів, і тому цей цікавий вид танців прирівняли до виду спорту й у 2018 році, вперше провели олімпіаду з брейкінгу.

 

2020 рік має бути вирішальним для майбутньої Олімпіади, оскільки має відбутися останнє засідання Міжнародної олімпійського комітету, під час якого мають офіційно затвердити брейкданс як вид спорту на Олімпіаді у 2022 році.

Також, олімпійський комітет попередньо включив змагання з брейкдансу, серфінгу, скелелазіння і скейтбордингу до програми XXXIII літній Олімпійських ігор-2024 у Парижі. Це рішення було прийняте на 134-й сесії організації.