
Подивимося...
Донецький «Олімпік» прощається відразу з дев'ятьма гравцями
Клуб проводить активну ротацію складу в міжсезоння
Донецький клуб проводить активну ротацію складу в міжсезоння.
Клуб УПЛ – донецький «Олімпік» має намір припинити співпрацю з ще п'ятьма футболістами в це міжсезоння, повідомляє Укрінформ з посиланням на портал Footboom.com.
Клуб залишають півзахисники Фабіньо, Драман Салу, Луїз Фернандо і Демір Імері, а також нападник Джеффрі Чарльз.
Клуб залишають півзахисники Фабіньо, Драман Салу, Луїз Фернандо і Демір Імері, а також нападник Джеффрі Чарльз.
Раніше донецький клуб попрощався з чотирма гравцями. Це захисники Єгор Клименчук, Роман Вантух і Іван Трубочкін, а також півзахисник Геннадій Пасіч.
Керівництво «Олімпіка», тим часом, може повернути в клуб голкіпера Артема Кичака. Також близький до повернення орендований «Десною» Максим Дегтярьов.
Колектив Вісенте Гомеса пішов на зимову перерву на дев'ятому місці в таблиці української Прем'єр-ліги.
