Руслан Маліновський відзначився гольовою передачею в кубковому поєдинку з «Фіорентиною»

Наш хлопець!

Щоправда, клуб українця програв і вибув з турнру

Український півзахисник «Аталанти» Руслан Малиновський віддав результативну передачу в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії проти «Фіорентини».

Малиновський вийшов на поле з перших хвилин, а на 67-й хвилині асистував Йосипу Ілічічу. Українець отримав м'яч біля краю штрафного, розвернувся і з-під захисника віддав передачу в центр, повідомляє УНІАН.

На рахунку гравця збірної України тепер 3 голи і 2 передачі в 23 матчах за «Аталанту» в нинішньому сезоні.

Асист Малиновського в підсумку не допоміг «Аталанті», яка пропустила вирішальний гол на 84-й хвилині і вибула з турніру - 1:2.