Гостя так потовкли у Холоневі, що довелося рятувати у Волинській обласній клінічній лікарні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Гостя так потовкли у Холоневі, що довелося рятувати у Волинській обласній клінічній лікарні

П’яний – скаче, проспиться – плаче…

Фото Youtube.com.

Гостя так потовкли у Холоневі, що довелося рятувати у Волинській обласній клінічній лікарні

Біда приходить, коли чоловіки не знають міри спиртному

25-річний житель міста Горохова Новорічно-Різдвяні празники, схоже, святкував від рання до рання. Тинявся, доки не здибав на вулицях міста  таких самих випивох або тверезих. Їм остогид настільки, що ті не стримали рук. 

Врешті нетверезий горохівчанин, може, запам’ятає перші дні січня гематомами біля щелепи, ліктя та коліна, багатьма садинами. Кажуть, буває, що п’яний від оковитої не на жарт потерпає, проте цей часто захмелілий «герой» без каяття вже не вперше шукав пригод на свою голову й тіло.

Врешті нетверезий горохівчанин, може, запам’ятає перші дні січня гематомами біля щелепи, ліктя та коліна, багатьма садинами.

Прихід нового року згадуватиме прикрим і житель села Бужани. Наразі горохівці поліцейські з’ясовують обставини, через які 53-річний чоловік у Холоневі отримав тілесні ушкодження, з якими був доставлений у Волинську обласну клінічну лікарню.

Бережіть себе! 

Леся ВЛАШИНЕЦЬ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.