Курси НБУ $ 41.85 € 49.06
Мережа магазинів одягу відмовилась обслуговувати українською

Zara — флагманська торговельна мережа групи компаній Inditex Group, що належить іспанському магнату Амансіо Ортега.

Главком.

Мережа магазинів одягу відмовилась обслуговувати українською

Мережа магазинів одягу та товарів для дому Zara офіційно відмовилась обслуговувати українців державною мовою

Питання, чому сайт компанії zarahome.com не дає можливості робити покупки українською задав електронною поштою клієнт-киянин. У Zara заявили, що мережа спілкується з українцями виключно російською та англійською мовами, та вибачились за незручності, повідомляє Газета по-Українськи.

У Zara заявили, що мережа спілкується з українцями виключно російською та англійською мовами, та вибачились за незручності

Відповідь на запит відправляли з електронної пошти info.RUS@. Це свідчить, що українськими клієнтами компанія опікується з регіонального офісу у Москві.

 

 

 

Джерело: Газета по-українськи.
Telegram Channel