Держкосмос очолив одеський бізнесмен Усов, який консультував Tesla і NASA - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Держкосмос очолив одеський бізнесмен Усов, який консультував Tesla і NASA

Він є співзасновником сервісу 3-D друку Kwambio і цифрового видавництва

Левченко Наталія

Держкосмос очолив одеський бізнесмен Усов, який консультував Tesla і NASA

В 2019 році Володимир Усов запустив систему друку кісткових імплантатів, що пройшли клінічні випробування в Україні

Кабінет міністрів призначив головою Державного космічного агентства бізнесмена Володимира Усова. Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду, передають Українські Новини.

Усов є співзасновником сервісу 3-D друку Kwambio і цифрового видавництва Gutenbergz.

В компанії Усова стверджують, що вони консультували Tesla і NASA з питань 3D-друку.

В компанії Усова стверджують, що вони консультували Tesla і NASA з питань 3D-друку. Kwambio також співпрацює з Coca-Cola, Stanley і акселеративної програмою Techstars, повідомляє «Думська». Завдяки онлайн-платформі Kwambio кожен користувач отримав змогу створити на 3D-принтері свій авторський виріб – унікальний, як він сам. Мета Kwambio – зробити виробництво готових предметів доступним для всіх, використовуючи для цього сучасні технології.

В 2019 році Володимир Усов запустив проект ADAM – систему друку кісткових імплантатів, які вже пройшли клінічні випробування в Україні.

Усов Володимир Володимирович народився 23 вересня 1983 року в Одесі. Закінчив Одеський національний морський університет. Був членом Партії промисловців і підприємців України, «Батьківщині», балотувався до міської ради і Верховну Раду, але невдало.