Юний норвежець Ерлінг Голанд феєрично дебютував за дортмундську «Боруссію»

Ото талантище!

Він став першим гравцем в історії Бундесліги, якому вдалося забити п'ять голів у двох матчах

Норвезький нападник Ерлінг Голанд після хет-трику у дебютному матчі за «Боруссію» у своїй другій грі за дортмундський клуб оформив дубль.

У матчі чемпіонату Німеччини проти «Кельна» (5:1) Голанд вийшов на заміну на 65-й хвилині зустрічі. Форвард спершу забив на 78-й хвилині, а потім на 87-й, повідомляє УНІАН.

Таким чином, на рахунку Голанда п'ять голів у двох матчах за «Боруссію». І для того, щоб забити п'ять м'ячів, йому знадобилося всього 59 хвилин. В обох іграх він виходив на заміну.

Як повідомляє Gracenote Live в Twitter, Голанд - перший гравець в історії Бундесліги, якому вдалося забити п'ять голів у двох матчах.

Нагадаємо, 19-річний Голанд став відкриттям сезону в Лізі чемпіонів. Восени у складі «Зальцбурга» він забив у ЛЧ 8 голів і займає друге місце в списку найкращих бомбардирів турніру. У січні Голанд перейшов у «Боруссію».