Київське «Динамо» «взуло» клуб Хачеріді та Мілевського

Вперед, динамівці!

«Динамо-Брест» гідної конкуренції киянам не склало

Київське «Динамо» провело черговий товариський поєдинок в рамках підготовки до другої частини сезону.

Команда Олексія Михайличенка в турецькому Белеку зіграла з чемпіоном Білорусі «Динамо-Брест». Поєдинок завершився впевненою перемогою українців з рахунком 3:0, повідомляє УНІАН.

Ще в першому таймі дубль на свій рахунок записав захисник Йосип Піваріч, а після перерви крапку поставив Міккель Дуелунд.

Варто зазначити, що весь перший тайм у складі «Динамо-Брест» грали троє українців - Євген Хачеріді, Олександр Нойок та Артем Мілевський.

«Динамо» - «Динамо-Брест» - 3:0

Голи: Піваріч, 22, 36, Дуелунд, 74

«Динамо» Київ (1-й тайм): Бущан, Піваріч, Кадар, Вівчаренко, Забарний, Кадірі, Буяльський, Андрієвський, Караваєв, Шапаренко, Каргбо.

«Динамо» Київ (2-й тайм): Бойко, Кендзьора, Сирота, Попов, Миколенко, Шепелєв, Сидорчук, Дуелунд, Цітаішвілі, де Пена, Соль.

Повне відео матчу:

Заключний матч на зборі «Динамо» проведе проти казахстанського «Кайрата» 28 січня.