Школяр із Рівненщини розчулив Сергія Притулу благодійним внеском на підтримку армії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.73 € 33.28
Школяр із Рівненщини розчулив Сергія Притулу благодійним внеском на підтримку армії

Шоумен подякував благодійникам за довіру.

Фото зі сторінки Сергія Притули у Facebook.

Школяр із Рівненщини розчулив Сергія Притулу благодійним внеском на підтримку армії

Хлопчик підійшов до артиста після концерту «Вар’ятів» у Вараші

Про це Сергій Притула розповів на своїй сторінці у Facebook. 

«Ну, думаю, як завжди, фото/селфі. А він сором’язливо простягнув конверт. З одного боку «Слава Україні». З другого «Від Марка, Дарія і Енея». Каже: «Ось, ми на Армію назбирали», – пише громадський діяч –
Воно якось не пасує старшому дядькові при підлітках сльозу пускати, то я й не став. Але хотів».

Ті хлопчики могли б витратити ці гроші на якісь ігри. Мама на дитину. Діаспоряни на родини. Батько на сина. А Петя міг би просто жити своїм заробітчанським життям і не паритись. Але виховання, патріотизм і усвідомлення важливості підтримки свого війська, не дозволяють їм залишатися байдужими.

Далі далі артист зазначив, що такі випадки трапляються доволі часто:

«Коли громада УГКЦ з Віченци передасть мамі в Збараж черговий конверт з євро. Коли дівчинка-редактор, яка самотужки виховує дитину, зі своєї «сірої» зарплати відраховує 2000 грн. Коли під готелем у Хмельницькому молодий батько просить побути коло малого, який грається мотоциклетним шоломом, повертається у готель, виносить пару тисяч гривень і каже: «ти знаєш, що з цим робити». Коли телефонує вночі Петя з Ізраїлю і каже: «розпиши, що кому у який підрозділ треба, я тут по наших «наколядував» 1500 доларів, щоб знали, куди гроші підуть. Було більше, але там в одного бійця біда, то я ще йому трохи перекинув».
Кожного разу хочеться плакати і стоїть комок у горлі. Бо ті хлопчики могли б витратити ці гроші на якісь ігри. Мама на дитину. Діаспоряни на родини. Батько на сина. А Петя міг би просто жити своїм заробітчанським життям і не паритись. Але виховання, патріотизм і усвідомлення важливості підтримки свого війська, не дозволяють їм залишатися байдужими. Як і у випадку із сотнями тих, хто здійснює щоденно перекази на волонтерські рахунки. Не обов’язково мої».