У Каліфорній сімейна пара фермерів створила гігантський портрет загиблого баскетболіста Кобі Браянта на трав'яному полі (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
У Каліфорній сімейна пара фермерів створила гігантський портрет загиблого баскетболіста Кобі Браянта на трав'яному полі (відео)

Який був баскетболіст!

Фото: New ground Technology

У Каліфорній сімейна пара фермерів створила гігантський портрет загиблого баскетболіста Кобі Браянта на трав'яному полі (відео)

Зробили це за допомогою газонокосарок, а також GPS-навігатора

У Плезантоні, штат Каліфорнія, створили гігантський портрет загиблого баскетболіста Кобі Браянта на трав'яному полі.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на CNN.

Авторами портрету стала сімейна пара - Келлі Пірсон і її чоловік Піт Девіс.

За допомогою цифрової обробки газонокосарка видувала повітря таким чином, щоб нахилити траву в потрібну сторону і її колір міг змінюватися від темного до світлого.

Зображення розміром 35 на 28 метрів пара вистригла за допомогою газонокосарок, а також GPS-навігатора. За допомогою цифрової обробки газонокосарка видувала повітря таким чином, щоб нахилити траву в потрібну сторону і її колір міг змінюватися від темного до світлого.

Побачити портрет легендарного баскетболіста можна тільки з неба.

Нагадаємо, 41-річний Браянт, його 13-річна донька Джанна і ще сім пасажирів вертольота загинули 26 січня в результаті аварії повітряного судна в Каліфорнії.