В 19 років важила 29 кг: на Прикарпатті від анорексії померла дівчина - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58
В 19 років важила 29 кг: на Прикарпатті від анорексії померла дівчина

Процеси в організмі дівчини, викликані наджорсткою дієтою, виявилися незворотніми.

ТСН

В 19 років важила 29 кг: на Прикарпатті від анорексії померла дівчина

Її зріст був 168 сантиметрів

Юнка до останнього не усвідомлювала, що хвора, а тому відмовлялася і від їжі, і від лікування, йдеться у сюжеті ТСН.

При зрості 168 сантиметрів вона мала 29 кілограмів ваги, чотири з яких - це вже були так звані білкові набряки. У такому стані 19-річну дочку батьки привезли до спеціалізованої клініки на Київщині. Лікарі одразу попередили, що при такій анорексії виживають одиниці.

У процесі схуднення організм забирає білок з самого себе, їсть самого себе», - каже Валерій Патонич. 

«Вона абсолютно відмовлялася від глюкози, від солодкого. Вона продовжувала себе обмежувати і нічого не їсти. Тільки перед реанімацією вона мене запитала, чи можна цукерку. Тобто вона вже злякалася», - каже директор Центру терапії розладу харчової поведінки Валерій Патонич.

Два тижні лікування і начеб-то перший успіх - плюс кілька кілограмів. Але процеси в організмі дівчини, викликані наджорсткою дієтою, виявилися незворотніми. Вона померла.

Вона була вегетаріанцем, веганом, навіть зверталася до фрукторіанства, тобто їла одні фрукти. У процесі схуднення організм забирає білок з самого себе, їсть самого себе», - каже Валерій Патонич.