Студентка з Івано-Франківська замовила вбивство чоловіка-європейця - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Студентка з Івано-Франківська замовила вбивство чоловіка-європейця

3 лютого правоохоронці затримали жінку і виконавця в Івано-Франківську, де вона передавала аванс у розмірі 500 доларів США.

ФОТО: Національна поліція

Студентка з Івано-Франківська замовила вбивство чоловіка-європейця

Силовики попередили замовне вбивство громадянина однієї з країн Євросоюзу, яке організувала його колишня дружина

За даними слідства, громадянка сусідньої країни, яка навчається в одному із вищих навчальних закладів Івано-Франківська, хотіла «замовити» колишнього чоловіка через незгоду з рішенням суду, який віддав їхню спільну дитину батьку, а її зобов’язав сплачувати аліменти.

Оперативники СБУ отримали інформацію, що іноземка підшукує виконавця для здійснення вбивства, передає УП. Життя.

За версією слідства, вбивство повинно було виглядати як нещасний випадок і відбутись за кордоном, де постійно проживає її колишній чоловік, у той час як вона знаходитиметься в Україні, щоб забезпечити собі алібі.

За вчинення вбивства зловмисниця пропонувала виконавцю 4,3 тисячі доларів США. За версією слідства, вбивство повинно було виглядати як нещасний випадок і відбутись за кордоном, де постійно проживає її колишній чоловік, у той час як вона знаходитиметься в Україні, щоб забезпечити собі алібі.

3 лютого правоохоронці затримали жінку і виконавця в Івано-Франківську, де вона передавала аванс у розмірі 500 доларів США.

Про затримання іноземної громадянки повідомили консульство відповідної держави. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді гримання під вартою.

За фактом організації умисного вбивства відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України.

Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.