Норвежець Ерлінг Голанд забив вісім голів у перших чотирьох матчах за дортмундську «Боруссію»

Нічого собі!

Досягнення юного футболіста справді вражає...

Норвезький нападник Ерлінг Голанд знову відзначився результативною грою в складі дортмундської «Боруссії».

Голанд відзначився голом у матчі 1/8 Кубка Німеччини проти «Вердера». Нападник вийшов на заміну одразу після перерви, а на 67-й хвилині відправив м'яч у сітку, підставивши ногу.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Opta Franz в Twitter, таким чином, Голанд став першим в історії футболістом, якому вдалося забити 8 м'ячів у перших чотирьох матчах у складі клубу з Бундесліги.

Цікаво, що Голанд ще жодного разу не відіграв за «Боруссію» повний матч.

Цікаво, що Голанд ще жодного разу не відіграв за «Боруссію» повний матч. Він тричі виходив на заміну і один раз був замінений у другому таймі. У своєму дебютному матчі за дортмундців Голанд оформив хет-трик, а потім двічі робив дубль.

Додамо, що гол норвежця цього разу не допоміг «Боруссії» перемогти. Дортмундці поступилися з рахунком 2:3 і покинули Кубок Німеччини.