«Потерпілому» Зеленському: «Хто боїться в Україні слова, завершує кар’єру поблизу Ростова» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
«Потерпілому» Зеленському: «Хто боїться в Україні слова, завершує кар’єру поблизу Ростова»

З емоційними заявами Федина та Звіробій виступили після скандального відвідування Зеленським українських добровольців у Золотому, де мало відбутися розведення військ.

Уніан.

«Потерпілому» Зеленському: «Хто боїться в Україні слова, завершує кар’єру поблизу Ростова»

Влада порушує конституційне право на свободу слова, влаштовуючи репресії проти Софії Федини і Марусі Звіробій за критичні висловлювання про Зеленського і загрози на фронті

Про це написала народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Ірина Фріз.
Ірина Фріз.

 «Сьогодні ДБР вручає підозру народному депутату Софії Федині за те, що вона згідно зі статтею 34 Конституції України мала право і висловила критичне судження на адресу пана Зеленського», – повідомила парламентар.

«Україна, яка шостий рік протистоїть військовій агресії Росії, має «потерпілого» від слів (!) двох жінок головнокомандувача/президента Зеленського. Оксюморон, але факт. Той, хто боїться в Україні слова, завершує кар’єру поблизу Ростова», – додала вона.

Також Ірина Фріз закликала всіх патріотів долучитися до флеш-мобу і написати в соціальних мережах – «пане Зеленський, там ненароком стріляють і може зірватись граната. Ніхто не безсмертний!»

Також Ірина Фріз закликала всіх патріотів долучитися до флеш-мобу і написати в соціальних мережах – «пане Зеленський, там ненароком стріляють і може зірватись граната. Ніхто не безсмертний!», щоб продемонструвати владі, що суспільство солідарне проти політичних репресій.

«Приєднуюсь до підтримки нашої Софії Федини: «пане Зеленський, там ненароком стріляють і може зірватись граната. Ніхто не безсмертний!». ДБР, на всіх повісток не вистачить, схаменіться та займіться своїми прямими обов’язками – справами по боротьбі з корупцією, а не політичним тиском на опонентів чинної влади.

Фракція Європейська Солідарність засуджує політичні переслідування опозиції і каже: Ні – політичним репресіям!» – наголосила вона. 

Джерело: ЄС.