Курси НБУ $ 39.23 € 42.44
Збірна Костопільського відділу поліції виграла першість Рівненщини з гирьового спорту

Ото силачі!

Поліцейські підрозділів виборювали першість в особистому та командному заліку

У залік спартакіади ГУНП-2020 сьогодні, 13 лютого, відбулася першість ГУНП в Рівненській області з гирьового спорту серед збірних команд територіальних підрозділів, управління «КОРД» та РПОП ГУНП.

Поліцейські підрозділів виборювали першість в особистому та командному заліку. Відтак, серед учасників у ваговій категорії до 75 кілограмів «золото» виборов Ігор Колода, «срібло» — Олег Усічук, «бронзу» — Олег Варенюк, повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Кращим учасником у категорії до 90 кг став Олексій Панчелюга, друге місце посів Андрій Коломейчук, третє — Валентин Полюхович.

У командному заліку почесне третє місце посіли поліцейські Рівненського районного відділення поліції, друге — бійці роти поліції особливого призначення, а переможцями стала збірна Костопільського відділу поліції.

Серед гирьовиків із вагою понад 90 кілограмів першість виборов Сергій Савин, якому поступилися Ігор Баніт і Віктор Котовець.

Начальник відділу професійної підготовки УКЗ ГУНП в Рівненській області Оксана Мороз привітала всіх учасників змагань із вдалими результатами та вручила кубки, медалі та грамоти переможцям.