Від дня закоханих продавців зі стихійного ринку в Рожищі штрафуватимуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.22 € 30.77
Від дня закоханих продавців зі стихійного ринку в Рожищі штрафуватимуть

У четвер, 13 лютого, старша інспекторка муніципальної поліції Рожищенської міської ради Мар’яна Демчук зустрілася з продавцями на стихійному ринку та провела роз’яснювальну роботу.

Рожищенська міська рада

Від дня закоханих продавців зі стихійного ринку в Рожищі штрафуватимуть

Рожищанам розповіли про заборону стихійної торгівлі на території міста та попередили про штрафи

У четвер, 13 лютого, старша інспекторка муніципальної поліції Рожищенської міської ради Мар’яна Демчук зустрілася з продавцями на стихійному ринку та провела роз’яснювальну роботу про заборону несанкціонованої торгівлі в парках, скверах на проїзних частинах та тротуарах, йдеться на сайті Рожищенської міської ради.

Мар'яна Демчук зазначила, що відзавтра, 14 лютого, на порушників буде складати адмінпротоколи.

Старша інспекторка повідомила про те, що Згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та п. 2.5.5.1.20. «Правил благоустрою міста Рожище» забороняється розташування об’єктів торгівлі на усій території міста, крім призначених для торгівлі місць (магазинів, ринку, кіосків).

Мар'яна Демчук зазначила, що відзавтра, 14 лютого, на порушників буде складати адмінпротоколи за ст. 152 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.