Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
Дмитро Підручний не закрив останню мішень і за мить… упав

Наш капітан був реальним претендентом у боротьбі за медаль.

Фото 24tv.ua.

Прикрий промах і невдача після заключного пострілу відкинула українця лише на 10-е місце в гонці, де сенсаційно тріумфував росіянин Олександр Логінов і провалився норвежець Йоханнес-Тінгнес Бйо

У суботу, 15 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Ця гонка назавжди увійде в історію українського біатлону, бо вперше на чемпіонаті світу в спринті Україну представили п'ять біатлоністів. Цьому сприяла золота медаль Дмитра Підручного в гонці переслідування на ЧС-2019, інформує sport.ua.

Ця гонка назавжди увійде в історію українського біатлону, бо вперше на чемпіонаті світу в спринті Україну представили п'ять біатлоністів.

Цього разу Підручний також був близький до медалі. До стрільби стоячи гонка для нього складалася практично ідеально, проте потім пішов промах останнім пострілом, а після того ще й падіння на рівному місці. На виході з вогневого рубежу Дмитро сам не помітив, як поставив палицю між лиж, і втратив рівновагу.

Мить падіння Дмитра. Фото depo.ua.

Після цієї невдачі шансів завоювати медаль у Підручного не залишалося. Він посів десяте місце, ставши найкращим в українській команді. Втім, на гонку переслідування у нього залишаються нехай і невеликі, але медальні шанси.

Артем Прима єдиний промах допустив на стрільбі лежачи і показав 25-й підсумковий час. Сергій Семенов і Антон Дудченко очок у загальний залік Кубка світу не набрали, але кваліфікувалися в гонку переслідування. Причому для Дудченка це була дебютна гонка на світовій першості. Ще один дебютант Богдан Цимбал з одним промахом зайняв 67 місце.

Чемпіоном світу став росіянин Олександр Логінов, який закрив всі 10 мішеней. Один промах завадив французу Кантену Фійону Майє здобути перемогу – у нього срібна медаль. Замкнув трійку призерів ще один француз Мартен Фуркад.

Тар'єй Бьо програв Фуркаду три секунди і став четвертим, а Йоханнес після фантастичного першого кола почав багато програвати на лижні, і в підсумку з однією незакритою мішенню в пасиві розташувався в фінішному протоколі відразу за старшим братом. Для норвежців, які виграла дві попередні гонки – це провал.

Чемпіонат світу-2020 з біатлону. Антхольц-Антерьсельва (Італія). Спринт, 10 км (чоловіки):