У Камені-Каширському презентували книгу «Волинський небесний батальйон» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.65
У Камені-Каширському презентували книгу «Волинський небесний батальйон»

Книгу неможливо читати без сліз.

Камінь-Каширська РДА

У Камені-Каширському презентували книгу «Волинський небесний батальйон»

Це унікальне видання, в якому зібрані 167 спогадів про полеглих на війні волинян. Щемливими розповідями ділилися у своїх листах рідні та близькі Героїв. На основі цих сповідей реалізували такий масштабний проєкт

Книгу «Волинський небесний батальйон» презентували у Камені-Каширському. З такою місією завітав до міста автор ідеї цього видання – шеф-редактор всеукраїнського тижневика «Вісник + К», заслужений журналіст України Євген Хотимчук. На тематичний захід, який проходив у методичній залі районного будинку культури, прийшли члени сімей загиблих воїнів, молоде покоління, громадськість.

Насамперед присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які полягли в боях за незалежність й територіальну цілісність України, а також поіменно згадали 9-х загиблих у зоні АТО/ООС земляків.

Мати учасника АТО Олександра Шеметюка закликала пишатися своїми Героями, зберігати їх світлу пам’ять як безцінну реліквію та молитися за мир в Україні.

Затим – слово поважного гостя. Як зазначив у своєму виступі Євген Хотимчук, сповіді, котрі наповнюють книгу, неможливо читати без сліз, адже вони – про воїнів, які віддали свої життя за Батьківщину. Над виданням колектив редакції працював три роки. До благородної справи долучилися також понад 30 журналістів із районів та міст.

Від імені родин загиблих виступила Галина Федорівна Шеметюк – мати учасника АТО Олександра Шеметюка, життя якого обірвалося на Сході 2015 року. Вона закликала пишатися своїми Героями, зберігати їх світлу пам’ять як безцінну реліквію та молитися за мир в Україні.

Патріотичне тло заходу забезпечили концертними номерами вихованець дитячої школи мистецтв Михайло Виндюк і вокалістка районного будинку культури Людмила Лесик. 

Джерело: Камінь-Каширська райдержадміністрація