Найшвидша людина України на сьогоднішній день – 20-річний волинянин!

Віват, блискавко з Волині!

Фото facebook.com/volatletics.

Легкоатлети Ерік Костриця і Євген Гуцол принесли нашій області два «золота» на Чемпіонаті України-2020 з легкої атлетики у закритих приміщеннях, який проходив з 20 по 22 лютого у місті Суми

Якщо Євген Гуцол був найсильніший у забігу на 800 метрів, то Ерік Костриця став найспритнішим на найкоротшій дистанції – 60-тиметрівці. Браво! Адже це означає, що він – найшвидша нині людина в Україні!

Відзначимо і бронзову нагороду в забігу на 400 м волинянина Данила Даниленка.

Ерік Костриця був найспритнішим на найкоротшій дистанції – 60-тиметрівці. Браво! Адже це означає, що він – найшвидша нині людина в Україні!

Подаємо вам найкращі результати за участю наших земляків:

Біг на 60 м (фінал)

З результатом 6:69 тріумфував 20-річний волинянин Ерік Костриця (на 2-му місці представник Миколаївської області 21-літній Дмитро Вітовський – 6:78). Ще в одного волинянина – 23-річного Дмитра Вишинського – 6-ий результат.

Біг на 400 м (чоловіки)

25-річний волиянин Данило Даниленко здобув «бронзу» з результатом 47:79 сек. Переміг тут Іван Будзинський з Києва – 46:99.

Біг на 800 м (чоловіки)

30-річний волинянин Євген Гуцол не мав собі рівних у забігу з результатом 1:49.52 (на другому місці представник Чернівецької області Олег Миронець – 1:50.04).

У командних підсумках серед дорослих Волинь посіла 9-е місце із 23 збірних областей, а серед молоді у волинян – 10-е місце.

Біг на 800 м (жінки)

20-річна волинянка Анжела Лихач була 8-ою з результатом 2:16.71, а перемогла тут напередодні свого 38-го дня Тетяна Петлюк із Києва – 2:06.03.

Біг на 1500 м (чоловіки)

24-річний волинянин Микола Пацула з особистим рекордом 3:56.52 посів 6-е місце, а переміг на цій дистанції, показавши час 3:47.54, – Олег Каяка із Київщини.

Біг на 1500 м (жінки)

У 18-річної представниці Любешівського району Іванни Кух – 7-ий результат (4:39.21). Найсильнішою ж у забігу була 27-літня Орися Дем’янюк (Мочульська) з Львівської області – 4:27.88.

Загалом на Чемпіонату України з легкої атлетики у закритих приміщеннях виступало 13 волинян (10 чоловіків і 3 жінки).

Президент Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк (у центрі) із нашими чемпіонами Євгеном Гуцолом (праворуч) та Еріом Кострицею. Фото facebook.com/volatletics.

У командних підсумках серед дорослих Волинь посіла 9-е місце із 23 збірних областей (трійка найсильніших: 1 місце – Київ, 2 місце – Київська область, 3 місце – Дніпропетровська), а серед молоді у волинян – 10-е місце (перше – в молодих спортсменів із Дніпропетровщини, друге – у міста Києва, третє – у Харківської області).