Курси НБУ $ 39.47 € 42.18
У Ковелі дорослі і діти підкорювали «Маршрут любові»

На старт юні ковельчани виходили о 16.30 і підкорювали дистанцію заданого напряму.

kovelrada.gov.ua

Під такою назвою третій рік поспіль у місті залізничників проводять змагання зі спортивного орієнтування

Організовує їх, за підтримки відділу фізичної культури і спорту, ГО ''ДКТР ''КОНТУР''. На старт юні ковельчани виходили о 16.30 і підкорювали дистанцію заданого напряму. Найкращі результати показали: Олександр Балаж і Валерія Наумич, повідомляє Ковельська міська рада.

Вперше у Ковелі відбувся забіг з ліхтариками. Успішним став маршрут для Катерини Доценко (1 місце).

Досвідчені спортсмени стартували о 18.10. Для дорослих організатори підготували справжню романтику: нічне орієнтування, шлях за вибором. Вперше у Ковелі відбувся забіг з ліхтариками. Успішним став маршрут для Катерини Доценко (1 місце).

Усього в змаганнях взяли участь 84 особи, з них 29 дівчат, 23 хлопці, 20 жінок і 12 чоловіків. Учасників, які подолали дистанцію, було нагороджено спеціальними медалями, а після фінішу інструктори ГО «ДКТР «Контур» частували всіх гарячим чаєм.