Жінки Рівненщині працюють над проєктами про свій вплив у малих громадах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.23 € 30.84
Жінки Рівненщині працюють над проєктами про свій вплив у малих громадах

Вони хочуть більше влади

Фото з відкритих джерел

Жінки Рівненщині працюють над проєктами про свій вплив у малих громадах

Найактивніші з них мешкають у Гощі

Гендерну ініціативу «Посилення впливу жінок Гощанського району та Смизької ОТГ на ухвалення рішень на місцевому рівні шляхом створення громадських організацій» підтримали Асоціація міст України і проєкт «ПРОМІС».

Ідея розвитку жіночого руху в малих громадах зародилася в Гощі ще минулого року. А втілити її вдалося спільними зусиллями активістів Центру суспільних дій «СІВІТАС»  і Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України.

Проєкт тривав 6 місяців і дав такі результати: створено потужні жіночі організації: агенцію розвитку громад «Інтонація змін» і «Дія - платформа жіночих ініціатив».

Також проведено конференції і тренінги, що стали майданчиком для знайомств та активізації жінок з різних районів області, підвищення їх спроможності творити зміни у своїх громадах; розроблено стратегії розвитку новостворених громадських організацій; знято мотиваційні відео під назвою «Жінки змінюють світ. 10 історій успіху», які отримали понад 20 тисяч переглядів у соцмережах; розроблено «дорожню карту» для початківців; реалізовано нові проєкти поза гендерною ініціативою. 

Підписано також меморандум про співпрацю і створення коаліції «За рівні можливості» між Центром суспільних  дій «CIVITAS», Рівненським регіональним відділенням Асоціації міст України, Агенцією розвитку громад «Інтонація змін» і «Діями - платформа жіночих ініціатив», що дозволить будувати нову мережу організацій для реалізації дієвих локальних ініціатив та обміну досвідом між жінками.

За підсумками презентації в Полтаві авторитетне журі визнало гендерну інціативу жінок з Рівненщини найактуальнішою в Україні з тих, що були реалізовані у 2019 році.