Українку оштрафували за чутки про коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Українку оштрафували за чутки про коронавірус

Нагадаємо, у Чернівецькій області підтверджений єдиний випадок інфікування коронавірусом в Україні.

Reuters

Українку оштрафували за чутки про коронавірус

Поліція притягнула до відповідальності чернівчанку за поширення неправдивих чуток про коронавірус COVID-19 під час спілкування із журналістами

«59-річна чернівчанка брала активну участь у зібранні мешканців одного з багатоквартирних будинків у Чернівцях. Не володіючи достовірними фактами про вказане захворювання, жінка поширила неправдиві дані через засоби масової інформації. Такі дії могли призвести до соціальної напруги, порушення громадського порядку та інших негативних наслідків», - повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області, передає УНН.

Співробітники Чернівецького відділу поліції склали стосовно жінки адміністративний протокол за ознаками статті 173-1 (Поширювання неправдивих чуток) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники Чернівецького відділу поліції склали стосовно жінки адміністративний протокол за ознаками статті 173-1 (Поширювання неправдивих чуток) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

Поліція нагадує громадянам про неприпустимість проявів цькування та дискримінації. Будьте толерантними та поважайте права інших людей, закликали у поліції.

Додамо, про жінку, яка ширила фейки про хворих на коронавірус у Чернівцях, раніше повідомили у місцевій ОДА.