Підлітки у Нововолинську влаштували масову бійку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Підлітки у Нововолинську влаштували масову бійку

Батькам дебоширів доведеться заплвтити штраф.

Pexels

Підлітки у Нововолинську влаштували масову бійку

Учора, 6 березня, близько 23-ї години на проспекті Дружби у місті відбулася бійка за участю молодиків. Правоохоронці заспокоїли агресивний натовп

До пішого патруля спільного наряду поліції та бійців Національної гвардії України звернулися перехожі, котрі поскаржилися на групу агресивних нетверезих молодиків.

Сутичка тривала кілька хвилин. На зауваження правоохоронців учасники правопорушення відреагували агресивно і кинулися з кулаками.

Як виявилося, стосунки з’ясовувала молодь, здебільшого - підлітки. Сутичка тривала кілька хвилин. На зауваження правоохоронців учасники правопорушення відреагували агресивно і кинулися з кулаками. Для припинення протиправних дій молодиків нацгвардійці, у відповідності до ст. 17 Закону України «Про Національну гвардію України», застосували спеціальні засоби – гумові кийки.

Двох найбільш агресивних 15-річних учасників бійки затримали. На місце викликали батьків правопорушників та доставили усіх в Нововолинській відділ поліції.

На батьків неповнолітніх поліція склала адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, провели профілактичні бесіди.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.