Українців, яких евакуюють з Італії, перед посадкою на борт протестують на наявність COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Українців, яких евакуюють з Італії, перед посадкою на борт протестують на наявність COVID-19

Перебування вдома і лікування людей з легким перебігом хвороби, безпечне для оточуючих.

МОЗ України

Українців, яких евакуюють з Італії, перед посадкою на борт протестують на наявність COVID-19

Сьогодні Україна евакуює з Італії українців, які не змогли повернутися через закриття кордонів зі Словенією

На борту літака перебуватимуть працівники Центру медицини катастроф. Весь екіпаж  забезпечено захисними масками та дезінфікуючими засобами, відповідно до рекомендацій МОЗ України для працівників транспортної галузі. Після прибуття в Україну всі евакуйовані зобов’язані здійснити 14-денну самоізоляцію (домашній карантин). 

Після прибуття в Україну всі евакуйовані зобов’язані здійснити 14-денну самоізоляцію (домашній карантин). 

«Нами проведено всі необхідні дослідження для того, щоб оцінити стан здоров’я пасажирів. На самоізоляцію буде відправлено людей без симптомів гострих вірусних захворювань і з негативним результатом тесту на COVID-19. 
Наголошую, перебування вдома на самоізоляції, як і здійснення амбулаторного лікування людей з легким перебігом хвороби, безпечне для оточуючих – за умови дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, що містяться у Стандартах надання медичної допомоги», - наголосив заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Джерело: МОЗ України