Поліція та бійці ДСНС заблокували усі виїзди із села Тинне, в якому виявили дев’ятьох інфікованих COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Поліція та бійці ДСНС заблокували усі виїзди із села Тинне, в якому виявили дев’ятьох інфікованих COVID-19

Немає слів...

Фото: rivne1.tv

Поліція та бійці ДСНС заблокували усі виїзди із села Тинне, в якому виявили дев’ятьох інфікованих COVID-19

Хворі на коронавірус протягом останніх днів мали сотні контактів...

На Рівненщині дев’ятеро інфікованих COVID-19 жителі села Тинне Сарненського району відвідували богослужіння та могли мати сотні контактів.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, про це йшлося сьогодні на спеціальному брифінгу в Рівненській ОДА.

Зокрема, за інформацією керівника Рівненського обласного центру МОЗ України Романа Сафонова, більшість інфікованих могли мати чимало контактів.

Виходячи з того, що більшість інфікованих відвідували зібрання та богослужіння, роботи в епідеміологів буде багато. Це сотні контактів, які треба відстежити. Це робота не одного дня.

«Виходячи з того, що більшість інфікованих відвідували зібрання та богослужіння, роботи в епідеміологів буде багато. Це сотні контактів, які треба відстежити. Це робота не одного дня», - зазначив він.

На виїздах із Тинного встановлено пости патрульної поліції спільно з ДСНС. Залишати село заборонено. Рух габаритного транспорту здійснюється в обхід.

Також встановлюються всі зв'язки та контакти інфікованих з іншими людьми. У Сарненську ЦРЛ направлені додаткові тести, захисні костюми і маски.

Як відомо, на Рівненщині підтвердились дев'ять випадків захворювання на коронавірус COVID-19, один з них летальний.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.