Рівняни зорганізували ремонт ванної кімнати інфекційного відділення лікарні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Рівняни зорганізували ремонт ванної кімнати інфекційного відділення лікарні

Активісти наголошують, що ремонт має бути дуже оперативним

horyn.info

Рівняни зорганізували ремонт ванної кімнати інфекційного відділення лікарні

Мова про належні умови для медперсоналу

Рівненські активісти збирають кошти для ремонту ванної кімнати для  медперсоналу інфекційного відділення КНП «Центральна міська лікарня», передає сайт Горинь.Інфо.

Про запуск спільнокошту 26 березня на своїй Facebook сторінці написав рівнянин, керівник партії  «Голос» в Рівненській області Роман Денисюк. Також він опублікував світлини, як наразі виглядає ванна кімната.

«Друзі, на сьогодні зібрано в грошовому еквіваленті 19000 грн. Нам подарували душову кабінку, двері та гривники. Залишилося ще 29000грн. В п’ятницю почали підготовчі роботи», – розповів активіст.

 

 Планують у найкоротші терміни перекласти плитку, поставити бойлер, оновити сантехніку, електропроводку, зробити вентиляцію. «Друзі, на сьогодні зібрано в грошовому еквіваленті 19000 грн. Нам подарували душову кабінку, двері та гривники. Залишилося ще 29000грн. В п’ятницю почали підготовчі роботи», – розповів активіст.