В Івано-Франківську УГКЦ готова поселити медиків у духовній семінарії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.75 € 29.96
В Івано-Франківську УГКЦ готова поселити медиків у духовній семінарії

Священники пропонують житло

pravda.if.ua

В Івано-Франківську УГКЦ готова поселити медиків у духовній семінарії

Мова про тих, хто мешкає поза містом

Івано-Франківська архієпархія Української греко-католицької церкви готова на період карантину передати для проживання медиків приміщення Духовної семінарії. Про це у Facebook повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає сайт «Дня».

Івано-Франківська архієпархія УГКЦ з благословення архієпископа і митрополита Володимира Війтишина створила Архієпархіальний координаційний антикризовий центр, який вже має перші напрацювання.

«При потребі готові передати на період карантину приміщення Духовної семінарії для проживання медиків, які працюють у лікарнях міста та живуть поза межами Івано-Франківська», - повідомив Марцінків.

Він додав, що в будівлі Духовної семінарії є 50 кімнат з усіма необхідними умовами для проживання. «При потребі готові передати на період карантину приміщення Духовної семінарії для проживання медиків, які працюють у лікарнях міста та живуть поза межами Івано-Франківська», - повідомив Марцінків.