Три тижні карантину, а в лікарнях Киівщини досі немає масок, – Вікторія Сюмар - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.75 € 29.96
Три тижні карантину, а в лікарнях Киівщини досі немає масок, – Вікторія Сюмар

Вікторія Сюмар.

ЄС.

Три тижні карантину, а в лікарнях Киівщини досі немає масок, – Вікторія Сюмар

У Київській області волонтери продовжують забезпечувати лікарні масками та іншими засобами індивідуального захисту, тому що влада Зеленського виявилася неспроможною забезпечити їх необхідну кількість для захисту медичного персоналу

Про це написала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар на своїй сторінці в мережі Facebook.

Поки що маски забезпечують волонтери.
Поки що маски забезпечують волонтери.

 

Маску треба міняти кожні чотири години. Їм точно потрібні респіратори. Загалом в районній лікарні по 300 медиків. Це щонайменше тисяча-півтори масок на добу.

«Три тижні карантину. В лікарнях Київської області досі не вистачає… масок. Про респіратори мовчу. Не вистачає простих медичних масок. От проста арифметика. 30-50 працівників в інфекційному відділені. Маску треба міняти кожні чотири години. Їм точно потрібні респіратори. Загалом в районній лікарні по 300 медиків. Це щонайменше тисяча-півтори масок на добу», – повідомила вона.

«Поки що маски забезпечують волонтери. Які за власні кошти купують десятки тисяч масок. Держава забезпечити маски не спроможна. Сподіваюся, що «поки що»…» – додала Сюмар.

Джерело: ЄС.