Водій «швидкої» із Старовижівщини заразився короновірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
Водій «швидкої» із Старовижівщини заразився короновірусом

Чоловік має ознаки пневмонії, проте перебуває в задовільному стані.

Фото з відкритих джерел

Водій «швидкої» із Старовижівщини заразився короновірусом

Житель Старовижівського району, який працює водієм «швидкої», інфікувався вірусом covid-19. Попередньо чоловік мав контакт з родичем, який повернувся з-за кордону

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. Інформацію в коментарі виданню підтвердив директор КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Шмаль.

З його слів, чоловік відчув у себе симптоми, притаманні вірусу, і за порадою колег звернувся до сімейного лікаря. Лікування вдома не дало результатів, його стан погіршився. Тому в районній лікарні йому зробили експрес-тест на коронавірус, який виявився негативним. Після цього провели лабораторний ПРЛ-тест, який дав позитивний результат.

Чоловік має ознаки пневмонії, проте перебуває в задовільному стані. 

Чоловік має ознаки пневмонії, проте перебуває в задовільному стані. Також в нього низька сатурація. Попередньо відомо, що волинянин мав контакт з родичем, який повернувся з-за кордону. Ймовірно, саме він і був джерелом зараження. Хворого транспортували спочатку в ковельську лікарню, після чого переведуть у Волинську обласну інфекційну лікарню.

Загалом вже у 9 медичних працівників на Волині діагностували коронавірус. Серед працівників луцької лікарні - 8 хворих. Після першого випадку інфікування вранці 1 квітня діагноз підтвердився ще у 1 лікаря та 3 медсестер, а ввечері того ж дня – ще у 3 лікарів.