
«Сьогодні вже костюми пішли в найбільш уражені регіони України. Це Чернівці і Тернопіль. Частина залишиться в Києві, частина поїде у Вінницю».
Перші 10 тисяч захисних костюмів від Порошенка відправлені у лікарні України
10 тисяч спеціальних захисних костюмів, які були доставлені з Китаю коштом корпорації РОШЕН та Фонду Порошенка, відправлені в лікарні Чернівців, Тернопільської області, Києва та Вінниці. Протягом найближчого тижня у Порошенка планують доставити такі костюми в інші області України
Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» розповів у Відкритому партійному офісі, звідки почав свій шлях по Україні цей критично важливий для лікарів вантаж.
«Україна зараз опинилася перед надзвичайно серйозними викликами. На додаток до російської агресії – ще епідемія коронавіруса і серйозні економічні труднощі. Так само, як ми в 2014-2015 роках об’єдналися і давали відсіч російській агресії зусиллями добровольців, волонтерів, простих громадян. Так само, як тоді ми збирали бронежилети, розгрузки, найбільш необхідне в роздягнутій, роззброєній і майже знищеній українській армії. Так само зараз ми маємо захистити наших лікарів, бо саме вони зараз на передньому фронті боротьби з коронавірусом», – наголосив Порошенко.
«Вони мають бути одягнені в захисні костюми, мати якісні маски, якісні противірусні окуляри, бахіли, рукавички, мати головне обладнання і ліки для того, щоб рятувати українців», – перерахував Петро Порошенко.
«Вони мають бути одягнені в захисні костюми, мати якісні маски, якісні противірусні окуляри, бахіли, рукавички, мати головне обладнання і ліки для того, щоб рятувати українців», – перерахував Петро Порошенко.
Він показав демонстраційний костюм – саме такий, який необхідний для багаточасової зміни медперсоналу в інфекційних відділеннях.
«Він стерильний, найвищого рівня захисту, перша партія 10 тисяч штук прибула літаком з Китаю», – повідомив Порошенко.

Він вкотре нагадав, що на світовому ринку зараз є величезний ажіотаж навколо медзасобів. Країни намагаються перехопити контракти одна в одної. «І фактично там, де ми замовили 70 тисяч, зараз завод намагається зірвати нам контракт, бо приїхали росіяни з валізами грошей і намагаються перехопити наш контракт. Але ми точно поставимо в Україну необхідну кількість захисних костюмів», – наголосив Порошенко.
«Сьогодні вже костюми пішли в найбільш уражені регіони України. Це Чернівці і Тернопіль. Частина залишиться в Києві, частина поїде у Вінницю. І врешті-решт протягом тижня ми зробимо, щоб в кожному обласному центрі лікарі мали чим захищатися. Лише за цих умов вони зможуть надавати якісну медичну допомогу українцям», – повідомив Петро Порошенко.
