Порошенко: обшуки у вдови героя АТО, учасниці Майдану Тетяни Чорновол, – це жахливий символ реваншу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Порошенко: обшуки у вдови героя АТО, учасниці Майдану Тетяни Чорновол, – це жахливий символ реваншу

«Це сьогодні має жахливий символізм. Це означає перемогу антимайдану. Перемога сил реваншу».

Фото ЄС.

Порошенко: обшуки у вдови героя АТО, учасниці Майдану Тетяни Чорновол, – це жахливий символ реваншу

Обшуки, які сьогодні вранці слідчі ДБР провели у помешканні учасниці Майдану, вдови героя АТО, народного депутата восьмого скликання Тетяни Чорновол – це символ реваншу Антимайдану. Так прокоментував цю подію п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко

«Я звертаюся до влади, до президента – зупинити це свавілля, яке дискредитує Україну в очах всього світу», – закликав Петро Порошенко. 

Тетяна Чорновол.
Тетяна Чорновол.

 «Це сьогодні має жахливий символізм. Це означає перемогу антимайдану. Перемога сил реваншу. Я думаю, що дуже символічно, коли адвокат Януковича обшукує і видає підозру, і намагається заарештувати вдову героя АТО, матір 2 дітей, активістку Майдану, на яку було здійснено замах. Коли вони випускають бійців Беркута, які розстрілювали Майдан, і заарештовують активістів Майдану», – наголосив Порошенко. 

«Це точно неприйнятно. Ми не залишимо це без реакції»

«Це точно неприйнятно. Ми не залишимо це без реакції», – зазначив Порошенко. 

Він повідомив, що за його інформацією ця справа супроводжується численними порушеннями закону. «Починаючи від суду, який це розглядав, – це сумнозвісний Печерський суд, який штампує подібні рішення, незважаючи на юрисдикцію Шевченківського суду для ДБР. І завершуючи тим, як проходили обшуки, вилучення речей, знущання над вдовою, активістом за підписами колишнього адвоката Януковича», – наголосив Порошенко. 

Зазначимо, що слідчі Державного бюро розслідувань повідомили народному депутату України VIII скликання Тетяні Чорновол про підозру у вбивстві людини під час пожежі в офісі «Партії регіонів» в 2014 році.

Джерело: ЄС.